Tipy na outdoorové vybavení

Dětský batoh na vícedenní výpravu

ranger_cedar

S batohem osobní zkušenost nemám přesto se domnívám že tento batoh naplňuje moje představy o správném batohu pro děti. Univerzální trekingový vícedenní batoh Boll Ranger 38–52 Cedar pro postavy menšího vzrůstu,  pro dospívající i děti, respektující jejich anatomii. Výškově nastavitelný zádový nosný systém. Z těchto důvodů doporučuji doporučuji tento větší batoh jestliže žádné vaše dítě nemá. Není nic horšího než poslat děti na vícedenní výlet s více malými svázanými batohy! Dítě nebude ostatním dětem stíhat, bude hned unavené a tím pádem naštvané nebo vystresované. Je lepší si alespoň batoh zapůjčit od známých nebo třeba se zkusit obrátit na nás vedoucí.

Všechno zabalit do velkého batohu. PROČ?

S batohem se vždy jde kus cesty pěšky a věci „do ruky“ zavazí a nebo se často zapomínají ve vlacích. Lepší je mít vždy poloprázdný batoh než přecpaný který se trhá ve švech a navíc se na zádech tvoří nepohodlná boule. Během cesty nebo na zpět už se nikdy nepodaří sbalit tak perfektně jak doma a nějaké místo navíc je vždy potřeba. Často se zapomíná také mít nějaké místo na společné – jídlo.

zanechte odpověď