Archiv Pozvánky na akce

Svojsíkův závod – střediskové a základní kolo

Hlavním cílem závodu je podpořit spolupráci v družinách, stmelovat je, použít v praxi skautské dovednosti a znalosti, setkat se svými vrstevníky ze skautských řad, zažít dobrodružství, pobavit se… Závod je určen pro družiny skautů a skautek ve věku do 15 let, soutěžní družina se má skládat ze čtyř až osmi osob. Základní kolo, kterého se zúčastníme, proběhne 8. a 9.5.2015 ve Křtinách (příjezd na místo je možný už ve čtvrtek 7.5.).

Bližší informace dostaneme v průběhu dubna, více na www.skautskezavody.cz .

 

 

 

 

 

STŘEDISKOVÉ KOLO SVOJSÍKOVA ZÁVODU

V sobotu 11.4.2015 proběhne v blízkosti skautských kluboven našeho oddílu Střediskové kolo Svojsíkova závodu určené družinám skautů a skautek, které se na závod chystají. Akce proběhne přibližně v čase od 8.00 do 13.00, další informace na družinových schůzkách.