Archiv Pozvánky na akce

Výprava do Blanska

Aneb 3. bod zákonu světlušek, skautů a skautek

Kdy… 6. – 7. Června 2015

Výprava bude koncipovaná pro světlušky a vlčata neboli pro mladší skautský věk. Těšit se mohou na kreativní hry, krásné okolí Blanka a velkého děckého hřiště které se nachází přímo u klubovny. 

V kolik… sraz

Žatčany: 07:45 (na autobusové zastávce-Náves)
Újezd u Brna: 07:50 (na vlakovém nádraží)
Sokolnice: 07:50 (na vlakovém nádraží)

Kde budeme ubytováni…

Na skautské základně Pálava v Blansku!

Co s sebou…

2x jízdenku na 6 zón (na zlevněné jízdné je potřeba kartička na prokázání věku nebo členská karta junáka) ,150Kč,- na ubytování a jídlo, spacák,karimatku, svačinu na celý den (zajištěno od sobotní večeře), oblečení na dva dny (i teplé kdyby bylo chladné počasí), náhradní boty, pláštěnku, příbor, hrneček, ešus (popřípadě misku), hygienické potřeby, psací potřeby, cestičky/nováčky, přezůvky do klubovny, svíticí baterku, kroj, lahev na pití, ostatní věci dle uvážení a potřeby. Samozřejmě dobrou náladu a chuť pomáhat.

Předpokládaný návrat…

Žatčany: po 17:30
Sokolnice: po 17:20
Újezd: po 17:25

S kým…

Saša Baxantová a vedoucí…

Těší se na tebe Sušenka a další…