Archiv Pozvánky na akce

Předvánoční setkání 2015

Přijď si s námi zazpívat, zahrát, pobavit se i dozvědět něco nového a hlavně se potkat a utužit naše přátelství… Přijď v kroji, s sebou můžeš vzít něco na stůl, věci na přespání a hlavně nezapomeň dobrou náladu. Druhý den 23.12 vyrazíme mezi 9 – 10 hodinou roznášet Betlémské světlo a také hlavně také udělat zpíváním koled radost Babičkám i Dědečkům v domovech důchodců v Újezdě. 

Kdy:  22.12.2015 – 23.12.2015
Sejdeme se: v 19:00
Kde: Na Oratoři v Újezdě u Brna

Na co se můžeš těšit:

  • Různé druhy soutěží a aktivit s vánoční tématikou
  • Soutěž o nejhezčí perník v různých kategoriích
  • Příjemně strávený předvánoční čas
  • Roznášení Betlémského světla

Co s sebou:

Přezůvky, spacák, karimatku, hygienické potřeby, TEPLÉ OBLEČENÍ (VELMI doporučujeme i rukavice a čepici), perník do soutěže, cukroví na ochutnávku pro kamarády na večer (snídaně bude zajištěna).

Těší se na tebe vedoucí…