Archiv Pozvánky na akce

Výprava za poznáním trochu jinak

Zdar vlčata, světlušky, skauti, skautky neboli zkrátka všichni ti, co nechtějí sedět v sobotu 6.2.2016 doma na peci. Vyrazíme tentokrát do blízkých lesů u Brna, prozkoumat  jejich zimní tajemství. Navštívíme skokem a hopem zvířátka v Zoo. V zimě, když je sníh, je možné  v Zoo vidět třeba chodit žirafu ve sněhu. Možná dokonce uvidíme po Brněnské přehradě jezdit parníky nebo lodě, pokud nebude na hladině led. Když tě nezaujme parník ani zvířátka v Zoo, tak se můžeš těšit na dobrou partu skautů. Také si zahrajeme v lese nějaké akční hry a užijeme si spoustu zábavy.

S sebou si nezapomeň vzít obuv a oblečení, které se může zašpinit blátem. 70,-Kč,  2x  jízdenku na 3 zóny / 90 minut (poloviční –  průkaz na prokázání věku),  jídlo a pití na celý den.

Sraz:

  • v Újezdě u Brna na vlakovém nádraží v 7:50
  • Sokolnice, železniční stanice v 7:55
  • Žatčany – zastávka Náves v 7:45 (612)

 

 

Potvrzuji 19:30 Agent  Brno

 

Předpokládaný návrat v 19:30 (Záložní  i když dřívější čas návratu je v 17:30 hod. Pokud uplatním dřívější příjezd, naleznete zde tuto informaci v 17:00 – 6.2.2016.)

Těší se na tebe Agent, Filip a další.