Archiv Pozvánky na akce

Staň se hrdinou! …aneb jedeme na Intercamp 2016

Intercamp je mezinárodní skautská akce pro skautky a skauty ve věku 11 až 17 let, která se letos koná už po 49. a tentokráte v České republice. Účastní se jí běžně děti a dospělí z více než 10 států a naše výprava se tam letos potká přibližně s 3000 skautů.

Ano, i my vyrážíme na Intercamp 2016, a to ve složení Šárka a Hanka z družiny Pand, Mike a Petr z družiny Tygrů a Anda jako vedoucí.
Akce bude od pátku 13.5.2016 do pondělí 16.5.2016 v areálu pevnosti Josefov  (okres náchod) a okolí. Superhrdinové představující své schopnosti, setkání, hry, workshopy, výlety, koncerty, zábava, adrenalin, výzvy, večerní program, táboření, skauting – o tom všem to bude! Více o akci na http://www.intercamp2016.cz/.

PS: …odpadl nám člen naší výpravy, sháníme ještě jednoho do party – chceš jet? Ozvi se Andě.

zanechte odpověď