Tábor 2016 – léto se společnými kamarády

Tábor je pro děti od začátku jedno velké dobrodružství. Objevují bydlení ve stanu, hry, sportování, koupání, vaření, pobyt v přírodě, jízdu na koni i výlety do okolí. Starší a zkušenější pomáhají nováčkům zvyknout si na táborový život. Právě na skautských táborech při společných zážitcích vznikají pevná přátelství na celý život.

Tábor je také vyvrcholením celoroční činnosti a účast dítěte na táboře je doporučena. Děti často považují všeobecně všechny činnosti i hry za nepřitažlivé, ale jen do doby, než je vyzkouší! Možná 14 dní vypadá jako velká cifra, ale na konci tábora však slýcháváme snad skoro bez výjimky: „Cože, už?! – to není možné, achjo..“

DSC_0952 DSC_0113 (1) DSC_0461 DSC_0113

Fotky z tábora 2015

• Tábor se bude konat v Sazomíně (u Ostrova nad Oslavou) – v termínu od 16.7. do 30.7.
  • Základní cena je 2400 Kč, pro druhého a dalšího člena rodiny 1900 Kč.
  • Ubytování bude v podsadových stanech.
  • Více informací dostanete na předtáborové schůzce s rodiči, na kterou budete pozváni v červnu.

Vyplněné přihlášky doručte na níže uvedenou adresu Pájovi nebo odevzdejte vedoucímu na schůzce. Přihlášky můžete odevzdávat do 22. května 2016. Poplatek zaplaťte do 22. května 2016, a to buď hotově Pájovi nebo Chinesovi (po předchozí domluvě), nebo na účet č. 244666546/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte nebo jako variabilní symbol datum narození dítěte, zkrátka aby bylo jakkoli rozpoznatelné, od koho peníze přišly). Doporučujeme zjistit si, zda Vaše pojišťovna nebo zaměstnavatel nenabízí příspěvek dětem na tábor. Často tak můžete ušetřit slušné peníze