Proběhlé akce

Slibový oheň

V sobotu 21.5.2016 se vydaly světlušky a vlčata spolu se svými vedoucími na Starou horu, aby tam složily svoje sliby světlušek a vlčat.

Sešli jsme se na oratoři, kde jsme si vyrobily krabičky na památeční uhlík ze slibového ohně. Potom jsme si zahrály nějaké seznamovací hry, abychom se lépe poznali a zapamatovali si jména ostatních z jiných družin. Potom jsme vyrazili na Starou horu. Na místě jsme naštípali polínka, která si měli slibující přinést, a připravili slibový oheň, slavnostně ozdobili ohniště. Před samotným obřadem jsme si o slibech ještě něco řekli, zamysleli se opět nad jejich významem,dále přišlo na samotné slibování. Po slibech jsme ještě chvíli u ohně vydrželi, když dohasl, každý si mohl vzít na památku jeden uhlík. S novými slibovými odznaky a ve sváteční náladě jsme se vrátili k oratoři a potom se rozešli do svých domovů.

Gratulujeme svým sestřičkám Koníčkovi, Akči, Apě, Amálce, Evičce a bráškům Adamovi, Lukášovi, Erikovi a Ondrovi ke složení slibů. 🙂

Foto z akce zde

zanechte odpověď