Archiv Pozvánky na akce

Výprava – Na palouček 15-16.10

Milá sestřičko světluško, zveme tě na výpravu, kde se obklopíme příběhem z našich cestiček a pomůžeme Velké světlušce a ostatním světluškám, z paloučku s problémy se kterými se nám na výpravě svěří.

Kam pojedeme

Nacházet se budeme v okolí Křtin, kde budeme ubytovaní ve skautské klubovně.

Kdy budeme odjíždět

  • 15.10.2016 Sraz: Újezd u Brna 7:50 (Vlakové nádraží)
  • Sokolnice 7:55 (Nádraží Sokolnice- Telnice)

Kdy se vrátíme

  • Sokolnice – 17:20

Co si vzít s sebou

Na sebe kroj/skautské triko, Včelky tykadla. Do krosny si sbalíme: Náhradní oblečení (TEPLÉ), oblečení na spaní, spacák, karimatku, hygienické potřeby, lucerničku (nabarvená sklenička od marmelády s ouškem a svíčkou), jídlo a pití na sobotu (společná bude až večeře), cestička/lucerna, ešus a lžíci, hrníček, náhradní boty, přezůvky do klubovny, baterku, KPZ, 300 Kč (na ubytování, materiál a jídlo), 2x jízdenku na 5 zón a dobrou náladu.

Těší se na vás: Sušenka, And@ a Pája

zanechte odpověď