Proběhlé akce

Pandy na vzduchu – Ekofilm 2017

Skautky z družiny Pand se v pátek 6.10.2017 v rámci výjezdní družinové schůzky zúčastnily v Brně právě probíhajícího filmového festivalu Ekofilm. Festival se vždy dotýká životního prostředí a letošním tématem se stalo ovzduší.

Pandy v oslabené sestavě vyrazily do Brna vlakem, z hlavního nádraží se přesunuly na Náměstí svobody, aby tam omrkly výstavu fotografií divokých zvířat a přírody. V Ekoexpo pavilonu si poslechly část besedy o elektromobilitě (doprava dopravními prostředky poháněnými elektřinou) v Brně, a pak pokračovaly zvolna do kina Scala.

Ve Scale Pandy shlédly 3 krátké filmy – Latmos, Studené údolí a kreslený Říjen 2050. Po získání razítek do festivalového pasu za navštívené filmy si skautky vyzvedly dárkové předměty Ekofilmu a spěchaly na vlak domů.

 

Jeden komentář

zanechte odpověď