Aktuality

Oddílová schůzka pro skautky a skauty?

Chceme vytvořit místo pro setkání všech lidí ze skautských družin našeho oddílu – tedy skautek Pand a skautů Tygrů – i pro ty, kteří se z různých důvodů nemohou účastnit družinových schůzek, ale jsou ve skautském věku a mezi skauty chtějí stále patřit. Proto chceme každý měsíc svolat jednu oddílovou schůzku pro skautky a skauty.

V říjnu jsme se potkali v pondělí 16. v podvečer s újezdské klubovně. Kdy a kde se ale potkáme tentokrát?

Skautky, skauti, ozvěte se Andě, který termín je pro vás nejpříhodnější k účasti na oddílové schůzce od 21.11. do 30.11. 2017, a to do pátku 17.11.2017 vyplněním ankety. Podle výsledků určíme den schůzky.

Jak vyplnit anketu? Klikni na kolonku ,,jméno“ a vepiš svoje jméno nebo přezdívku. U konkrétních dnů a časů klikni, jak se ti termín hodí (červená = nemůžu, žlutá = možná můžu, zelená = můžu). Oddílová schůzka bude trvat 2 hodiny, takže uvedené časy znamenají začátek schůzky.

VÝSLEDEK: oddílová schůzka bude ve čtvrtek od 18.00 do 20.00 na oratoři v Újezdě – více zde

 

zanechte odpověď