Aktuality

Registrace 2018

Nový kalendářní rok pro nás znamená mimo jiné i čas potvrzení členství v organizaci Junák – český skaut.

Členský registrační poplatek vnímáme jako příspěvěk k zajištění chodu organizace, jde o důležitý zdroj jejího financování, který se členům vrací v podobě možnosti fungování skautských družin, oddílů, středisek, publikacemi pro členy (časopis, stezka), pojištění při činnosti, výhod pro skauty ze strany jiných firem (slevy na skautskou kartu EYCA, projekt Skautská energie), možnosti účastnit se vzdělávacích akcí… Podrobněji se o tom dočtete v dopisu od vůdce střediska, který děti obržely na družinových schůzkách. V neposlední řadě jde o vyjádření sounáležitosti či sympatií, podpory. 🙂

Členský příspěvek 1. oddílu střediska Tumulus Újezd u Brna pro rok 2018 činí: 

400,- Kč za člena (350,- Kč za každého dalšího sourozence člena)

Příspěvěk, prosíme, odevzdejte některému z vedoucích družin či pošlete převodem na účet č. 244666546/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno člena) nejpozději do 26.1.2018.

Děkujeme za Vaši přízeň. 🙂

Dopis rodičům 2018 v PDF

zanechte odpověď