Rekonstrukce oratoře v Újezdě

Oratoř v Újezdě u Brna, kde se schází některé z našich skautských i vlčáckých a světluškovských družin je v rekonstrukci, jak jste mnozí mohli poznat podle stavebního materiálu v areálu apod. Z důvodů nečekaných komplikací s opravami bude celá oratoř uzavřena a nevíme přesně, kdy se opět budeme moci scházet na družinových schůzkách právě v klubovně v Újezdě.

Družiny, kterých se toto týká (Tygři, Zubři, Zelené a Modré včelky), budou dostávat informace o místě srazu na družinovou schůzku či případných rušení schůzek od svých vedoucích a rádců.

Jeden komentář

1. Modré včelky budou mít družinovou schůzku v ateliéru (vraty vstoupit do areálu oratoře, doleva kolem fary přijít až k posledním dvěřím podlouhlé budovy sousedící s areálem kostela).