Aktuality Pozvánky na akce

Tábor 2018 🗓 🗺

Vážení rodiče světlušek, vlčat, skautek a skautů,

každý rok pro členy našeho oddílu připravujeme tábor, který je neodmyslitelným vyvrcholením celoroční činnosti.

Termín letošního tábora je od 22.7.  do 5.8.2018.

Tábor je dobrou příležitostí k osobnímu rozvoji a k podpoře oddílové atmosféry a vztahů. Můžeme se hlouběji věnovat činnostem ze schůzek i získávat nové dovednosti spojené s tábořením v přírodě. Klademe důraz také na samostatnost.

Přestože jsou hry důležité, není to jediná náplň programu na táboře – vnímáme jako podstatné děti naučit spolupracovat s ostatními během vaření, stavění stanů, shánění dřeva a celkové péče o tábořiště, jako i starat se sami o sebe, dodržovat pořádek v osobních věcech, rozhodovat se o způsobu trávení volného času a podobně. A to vše v přírodě nerušené civilizací, pouze se známými lidmi, nezatíženi starostmi všedního dne a ve skautském duchu.

Přihláška na tábor 2018

from to
Aktuality Pozvánky na akce
Map

zanechte odpověď