Aktuality

Jsme na táboře!

Budeme rádi když nám napíšete! Adresa tábora je:
Skautský tábor Tumulus,
Lásenice 11,
37 801

Tábořiště leží nedaleko vesnice Lásenice, asi 10 km jižně od Jindřichova Hradce. Tento údaj je pouze informativní,  návštěvy skautů jsou možné pouze po domluvě. Nenavštěvujte své děti v průběhu tábora, vyvoláte u nich stesk a u ostatních závist.

Kontakty na vedení tábora: Nejsme schopni být 24 hodin denně na příjmu, ale budeme se o to snažit. Minimálně telefon zdravotníka tábora bude zapnutý pořád. Stačí prozvonit a při nejbližší možné příležitosti se Vám ozve nazpět. Můžete samozřejmě i zasílat SMS zprávu. Kontaktujete nás ale pouze v akutních případech!

  • hlavní vůdce: Filip Životský
  • zástupce vůdce a zdravotník: Anna Hrazdírová
  • hospodář a hlavní programový vedoucí: Agent – Petr Lízal

ostatní vedoucí:

  • Mike – Michal Lengál
  • Hana Baláková
  • Šárka Damborská

zanechte odpověď