Strážce přírody vypravuje

V pátek 30.11.2018 na družinovou schůzku Pand do Sokolnic zavítal strážce přírody – konkrétně přírody Moravského krasu – aby nám pověděl, co jeho dobrovolná funkce vlastně obnáší. Páteční podvečer se podepsal snad na všech přítomných, přesto jsme se něco o péči o přírodu dozvěděli, vyslechli osobní zkušenosti a zážitky z ochrany přírody v terénu a valili oči na záběry z fotopastí. Děkujeme za setkání. 🙂 Nějaké fotky z besedy najdete v galerii.

Beseda nám byla nabídnuta v souvislosti s darem deskové hry ,,Strážci přírody“ pro náš oddíl (jež se brzy stane součástí naší herní sbírky) od Asociace strážců přírody České republiky, ve spolupráci s MŽP. Více o projektu se můžete dozvědět tuhle nebo tamhle.