První družinové schůzky 2019/2020

Zahajujeme skautský (i školní) rok 2019/2020 – je čas se se světluškami, vlčaty, skautkami i skauty potkat na družinových schůzkách. Ty první budou takto:

ZUBŘI (vlčata i mladší skauti)

• úterý 3.9.2019 od 16:30 na oratoři, Újezd u Brna
  • více u Filipa

VČELKY (světlušky)

• středa 11.9.2019 od 16:00 na oratoři (místnost: Herna) , Újezd u Brna
  • více u Sušenky

MUSTANGOVÉ (světlušky, vlčata)

• čtvrtek 5.9.2019 od 16:30 na fotbalovém hřišti, Žatčany
  • více u Šárky

DRÁČCI (skautky)

• čtvrtek 5.9.2019 od 17:00 na oratoři, Újezd u Brna
  • více u Hrošíka (Nely)

PANDY (skautky)

• pátek 6.9.2019 od 16:30 v klubovně na hasičce, Sokolnice
  • více u Hanky

MEERKATS (vlčata, světlušky i mladší skauti)

• 28.9 21.9. viz pozvánka (o víkendech 1x za měsíc, celý den, po celé ČR)
  • více u Agenta

Chceš se k nám taky přidat? Ozvi se některému z vedoucích a přijď se podívat na družinovou schůzku. 🙂

Je pravděpodobné, že na prvních schůzkách se členové družin domluví na jiných termínech setkávání přes rok – tyto pak zveřejníme v rubrice o družinových schůzkách.

V aktualitách se také objeví informace o tzv. oddílových schůzkách – budou určeny všem skautkám a skautům z oddílu. Pozvánky na výpravy budou zveřejňovány v rubrice pozvánky na akce. I ti, co se třeba nemohou účastnit pravidelné týdenní činnosti na družinových schůzkách, se k oddílu můžou přidat jako členové této ,,družiny“:

Jsi-li ranger nebo rover a už tě dlouho nikdo nezval na žádnou společnou akci, ozvi se Andě, ať tě máme v guest listu na další akci. 😉