Pozvánky na akce

Výprava pro světlušky za hledáním kouzelné lucerny 🗺

Zveme všechny světlušky ze střediska Tumulus na výpravu do Mikulova.

Výprava má být takzvaně „adaptační“ – světlušky se zde seznámí s příběhem, který je bude provázet po celou dobu světluškovského věku (to jest do 11-12 let), a také se pořádně seznámí navzájem. Součástí výpravy bude slavnostní obřad velkého svícení, kde budou nové světlušky slavnostně přijaty do našeho roje a současné světlušky svoje místo znovu potvrdí. Tudíž účast na výpravě velmi doporučuji.  

Podrobnosti k výpravě: Do Brna pojedeme z Újezda v 16:07 spojem číslo 40 a v Brně přesedneme v 17:15 na spoj číslo 105, který nás doveze až do Mikulova. Z Mikulova budeme v neděli odjíždět ve 14:13 taktéž spojem 105 do Brna a odtamtud v 16:47 spojem číslo 40 zpět do Újezda. 
Spát budeme v klubovně patřící Mikulovským skautům se zavedenou vodou i ústředním topení, takže nám bude teplíčko. 

Pokud máte zájem dceru na výpravu poslat, prosím, přihlaste ji formou e-mailu na mou adresu: sasabaxantova@gmail.com a to, prosím, nejpozději do půlnoci 6.11.2019. Musím totiž nakoupit jízdenky, jídlo a dát vědět kolik nás přijede.

Saša „Sušenka“ Baxantová

Pozvánky na akce
Map