Fotografie

Možná jste si všimli, že některá fotoalba zmizela, chybí. Aktualizacemi programů a některými nedopatřeními jsme o mnohé fotografie (dočasně) přišli. Máte-li stažené nějaké fotky z našich skautských akcí či jste sami pořizovali snímky a můžete nám je poskytnout k archivaci a další propagaci, poskytněte, prosím, budeme moc rádi. 🙂

Kontaktujte Páje o podrobnosti.

SEŘAZENO PODLE DATA

Během reorganizace našeho archivu fotografií zjišťujeme, že jsme o fotky z některých akcí nedopatření úplně přišli. Pokud máte nějaké fotografie související s naším skautským střediskem (i stažené z internetu a dříve uveřejněné) a jste ochotni nám je poskytnout do archivu či k propagaci, ozvěte se Agentovi. Děkujeme za pomoc.

Vzhledem k většímu množství fotografií, které se nám postupně nahromadily, nás čeká hodně práce s přetříděním a shromážděním na novém společném úložišti. Momentálně není možné si je prohlédnout, přesto chystáme zajímavější výběry našich fotoalb z veškeré naší činnosti.

Částečně funkční původní galerie