Adventní kalendář

Neseme vám novinu! Oddílová rada (tj. tým rádců a vedoucích) pro vás nachystala adventní kalendář, ve kterém najdete každý den nové políčko s nějakou výzvou nebo aktivitou. Z většiny aktivit můžete pořídit fotku během plnění, kterou nám, prosím, zašlete nejpozději do soboty téhož týdne. Z fotek a videí vznikne 22.12. v 16:00 hodin společný projekt. Více se o projektu dozvíte později.

Fotky můžete posílat buďto přes Úschovnu na mail matyasmartin0@gmail.com , nebo klasicky na tento mail, k souboru nám, prosíme, připište, od koho fotka je a číslo (den) aktivity.

Aktivity

Neděle 29.11.S rodinou si kupte nebo vyrobte adventní věnec, zapalte si jeho první svíčku a vyfoťte nám, jak vypadá.

Pondělí 30.11.Vyrob/nainstaluj si do zahrady krmítko pro ptáky – pět dní pravidelně doplňuj zrní a vyfoť, jak se na krmítku daří. (Čím krmit?)

Nezobrazil se ti na mobilu celý kalendář? KLIKNI ZDE (Nebo zobraz stránky jak pro počítač.)

A pokud máš ještě čas, můžeš se podívat i na Skautského Borce nebo si vytisknout vystřihovací skautský adventní kalendář Být si blíž.

Taky můžeš zkusit plnit Modrý Život, ten se hodí vytisknout.