Odkazy pro rodiče

Junák – český skaut, z. s.

je skautské sdružení, které vychází ve své činnosti ze zásad světového skautingu stanovených lordem Baden-Powellem, myšlenek E. T. Setona a ze zásad stanovených zakladatelem skautského hnutí u nás, profesorem A. B. Svojsíkem. www.skaut.cz

www.junshop.cz

JUN je autorizovaný obchod pro skauty, kde můžete získat kvalitní outdoorové vybavení od renomovaných českých i zahraničních firem s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

JUN je i místem, kde můžete nakoupit kroje nebo stezky i dárky, stolní hry, draky nebo sportovní vybavení.

www.obchod.skaut.cz

Internetový obchod nejen se skautskými publikacemi a tiskovinami. I zde lze sehnat dárečky, drobné vybavení i opasky, vykrajovačky, razítka…

www.limansport.cz

Obchod s vybavením a oblečením pro pobyt v přírodě s mottem: „neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné nebo dobré vybavení“.

www.ujezd.shm.cz

Salesiánské hnutí mládeže v Újezdě u Brna – volnočasový klub pro děti a mládež, v jehož prostorách – na oratoři – se dlouhé roky nacházela naše skautská klubovna.