Odkazy pro rodiče

Junák – český skaut, z. s.

je skautské sdružení, které vychází ve své činnosti ze zásad světového skautingu stanovených lordem Baden-Powellem, myšlenek E. T. Setona a ze zásad stanovených zakladatelem skautského hnutí u nás, profesorem A. B. Svojsíkem. www.skaut.cz

Junshop

www.junshop.cz

JUN je autorizovaný obchod pro skauty, kde můžete získat kvalitní outdoorové vybavení od renomovaných českých i zahraničních firem s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

JUN je i místem, kde můžete nakoupit kroje nebo stezky i dárky, stolní hry, draky, nebo sportovní vybavení.

stažený soubor

www.obchod.skaut.cz

Internetový obchod se skautskými publikacemi. Především skauty může potěšit „Rádce skautské družiny“ nebo další stupeň skautské stezky.

www.limansport.cz

Obchod s vybavením a oblečením pro pobyt v přírodě s mottem: “ Neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné nebo dobré vybavení“.