Vedení oddílu a střediska

pajaPavel Cupák – Pája

Skautuji od roku 2000, kdy jsem poprvé přišel do vlčat. Uplynula již značná doba a od roku 2010 jsem vůdce 1. oddílu a vedoucí družiny Ještěrek, od 12.5.2013 vůdce střediska. Mezi mé záliby patří sport, příroda a technika.

Fukce:  vůdce střediska, vedoucí oddílu, vedoucí družiny Ještěrek

Petr Lízal – Agent

Fukce:  mediální zpravodaj, vedoucí družin Mustangů a Opic.

DSC_02200Skaut pro mě znamená  životní styl  – zanechat svět lepším, tvořit si cíle které mě rozvíjejí, ale i své okolí. Organizace Junák – český skaut, z. s. mi poskytuje zázemí pro seberozvoj, nabízí spoustu různých vzdělávacích kurzů, především ve skautském oddíle jsem našel druhou rodinu, nejlepší přátelství, kopu zábavy a adrenalinu. Změnil jsem svůj přístup k lidem a snažím se být veselé mysli. Myslím si, že pro dobrý start dítěte ve skautu, je nezbytná vzájemná důvěra mezi rodičem a vedoucím. Ta se týká i základních a nezkreslených informací o konkrétním vedoucím, o jeho přístupu k výchově, všeobecných názorů, znalostem a všeobecných schopností.  

MiikeMichal Lengál – Miike

Fukce:  vedoucí družin Tygrů

 

 

DSC_0021Filip Životský

Rád jezdím na kole, ve volných chvílích skládám origami a občas poslouchám hudbu.

Fukce:  vedoucí družin Zubrů

 

 

DSC_0238Anna Hrazdírová – Anda

Od začátku školního roku 2010/2011 jsem pomáhala s vedením družiny Ještěrek, nyní vedu Včelky a skautky. Baví mě četba knih, procházky, koukání, pečení… Mám ráda hudbu, čaj, kavárny, divadlo…

 

 

 

Foto ŠanyJan Binek – Šany

Vedení újezdských skautů se věnuji od roku 1999, i když v posledních letech nabyla na významu rodina. Jsem ženatý a mám dvě dcery. Mezi mé záliby patří četba, vysokohorská turistika a jízda na koni.       

Vedoucí od: 1999

 

 

VG - portrét v B. ořez_resisVerča Glettová

Verča začala skautovat jako malá světluška od té doby si prošla všemi stupni a funkcemi. V letech 2008 – 2013 vedla středisko.

V současné době je členkou týmu Instruktorské lesní školy Collegium.

 

 

 

Saša Baxantová – Sušenka

Skautovat jsem začala v devíti letech jako světluška, dále jsem se jako starší skautka stala rádkyní družiny Pand a v současné době vedu družinu Zelených včelek. Absolvola jsem Rádcovký kurz a Světluškovský čekatelský kurz. Studuji střední zdravotnickou školu a mezi mé záliby patří především skauting, příroda, hasičský sport a poslech hudby.