Dobrodružství charakter příroda kamarádi

POZVÁNKY NA AKCE

• Ukliďme Česko-Ukliďme Újezd u Brna
    POJĎ S NÁMI UDĚLAT SVĚT O NĚCO LEPŠÍM MÍSTEM! Co budeš potřebovat s sebou? oblečení na ven, které se může zašpinit skautský
  • Svíčky pro Ukrajinu
    Všichni skauti a skautky z 1. oddílu a starší jsou srdečně zváni na společnou výrobu svíček pro Ukrajinu. Bližší informace jsou na přiložené pozvánce.
  • R&R Lipnice
    Zváni jsou ty rangers a ti roveři z našeho střediska, kteří mají více než 15 let. Pokud máš otázky nebo chceš

PROBĚHLÉ AKCE

• Svíčky pro Ukrajinu
  • Letní tábor 2024
    Jako každý rok, tak i letos pro naše členy v létě uspořádáme letní tábor.Tábořit budeme na louce poblíž vesnice

Přidej se k nám!

Našimi členy se můžou stát všichni kluci a holky od 7 let, kteří se nebojí poznávat nové končiny, rádi vyjí písně na měsíc a znají tajemství březové kůry.

Pravidelná činnost nyní probíhá ve čtyřech obcích Újezd u Brna, Žatčany, Sokolnice, Želešice.

Pro naše členy máme připraven pestrý, propracovaný a zajímavý program podpořený mnoha výpravami a akcemi v rámci celé republiky.

Tumulus je cesta vzhůru

Náš název je Tumulus, což znamená mimo jiné i kopec, a je cestou pro všechny, kteří chtějí stoupat vzhůru.

S námi děti zažijí
a objeví

• Dobrodružství nejen v přírodě
  • Zábavu s dobrými kamarády
  • Pohyb
  • Pomoc druhým
  • Praktické dovednosti
  • Zdravé sebevědomí
  • Samostatnost i spolupráci
  • Prostor pro to, co tě baví
  • Sílu charakteru
  • Příležitost neustále se učit a rozvíjet

df

Najdi prostor pro to, co tě baví,
získej praktické dovednosti!.

Kde nás najdete

V současné době fungujeme ve čtyřech obcích, ale přijíždí k nám i členové z dalších okolních vesnic.

Vlastní klubovny bohužel zatím nemáme, a tak se scházíme v Újezdě v místní oratoři, v Žatčanech na orlovně, v Sokolnicích (dříve v hasičce, v sokolovně) a v Želešicích v budově OÚ (viz mapka).

Filip Životský

zástupce vůdce střediska