Filmotéka

Skautské video kanály na Youtube

Youtube – Skautský e-learning

Video kanál Skautský e-learning nabízí možnost shlédnout tematická videa, která jsou spojena s e-learningovými kurzy. Videa představují řešení problémů a situací, které běžně řeší vedoucí dětských kolektivů nebo týmů dobrovolníků.

Youtube – Skautský institut

Skautský institut přibližuje stoletý fenomén skautského hnutí u nás i ve světě a prohlubuje vztah k hodnotám, o které se skautské hnutí opírá.

Youtube – prerlex I  http://perplex.skauting.cz/

Cílem skautského inspiračního večera Perplex je oslovit převážně vedoucí oddílů a nabídnout jim prostor pro setkávání, nalezení inspirace či chuti vykročit do neprozkoumaných končin. Pro inspiraci či za zábavou však mohou dorazit i ostatní činovníci. Příspěvky jsou pestré a jistě se najde něco pro každého Od témat přímo souvisejících s výchovou mladých lidí přes praktické know-how až po setkání se současnými společenskými trendy.

Youtube – Teepek.cz

Co tu můžeš najít? Inspiraci, zábavu, nové podněty, srandu a spousta dalších věcí. Můžeš komentovat, likovat, odebírat a psát jim zprávy.

zanechte odpověď