Archiv Pozvánky na akce

Závod vlčat a světlušek 7.5.2016

O putovní totem náčelníka a putovní vlajku náčelní..

Závod vlčat a světlušek je určen družinám dětí ve věku cca 7 až 12 let (chlapci = vlčata, dívky = světlušky), koná se jednou za dva roky. Cílem závodu je setkání s ostatními vlčaty a světluškami a projevení schopností poradit si v situacích všedního i nevšedního dne. (Nejde o nalezení nejlepší družiny.) Na základní kolo tohoto závodu chceme vyrazit i s dětmi z našeho oddílu.

Datum: sobota 7.5.2016

Místo konání závodu: Střelice

Sraz: v 7:50 na vlakové zastávce v Újezdě u Brna a Sokolnice-Telnice

Předpokládaný návrat: v 19:23 na vlakové zastávce Újezd u Brna
S sebou: skautský kroj nebo krojové tričko a šátek, zápisník + tužka, svačina a láhev s pitím (na trať), hrníček nebo jiná nádoba na pití, vhodné oblečení do terénu a do špatného počasí (pláštěnku), 20 Kč na startovné a 2 jízdenky IDS na 4 zóny. Ještě lze doporučit kapesní nůž a přezůvky pro případ, že by nás počasí zahnalo do školní tělocvičny.

Z našeho oddílu se zúčastní 4 družiny (Ještěrky, Zelené včelky, Modré včelky, Zubři – každá v počtu 4-8 dětí).

Soutěžní družiny jsme museli přihlásit do závodu do konce března. Družina Opic a Mustangů + (Šimon) bude sloučena na závodu v jednu. Prosím rodiče o emailové potvrzení účasti z družiny Opic a Mustangů na email: petr.lizal@gmail.cz (agent@skaut.cz)

 

Pozvánku sepsal Pája.

zanechte odpověď