Proběhlé akce

Fotky – výprava na lodích do CHKO

Výpravu jsme započali v Zábřehu, avšak už byl večer tak jsme zatměli, přesto se nám podařilo utábořit se kousek za městem.  Další noc jsem přespávali na skautské základně Hejtmanka. Ujeli jsme 40 km, přesto k vytoužené části v CHKO jsme nedorazili a výpravu jsme ukončili ve městě Litovel.  Takže máme v plánu další rok vyrazit z Litovel směrem do Olomouce a pokořit vytoužený sen.

Bohužel nám onemocněla před výpravou Soňa, takže jsme nakonec měli pouze dvě lodě. Snad příště s námi pojede i ona.

Počasí nám vyšlo na jedničku, nepršelo a bylo stále teplo, dokonce i v noci. Řeka byla občas Olej ale v jistých místech to docela fičelo. Vody bylo hodně přesto jsme občas drhly o dno, především protože jsme byli těžce naloženi.

Na výpravě se nám líbilo, a ještě navíc jsme přežili, prostě paráda.

Zde jsou fotky:

https://www.zonerama.com/Link/Album/5399829