Pozvánky na akce

Výprava do Žebětína

Kdy: 2. – 4. 10. 2020

Pro koho: skauti a skautky

Na výpravu se přihlásíš vyplněním dotazníku zde. Přihlas se, prosím, do 21. 9. 2020.  Pokud jsi se rozhodl/a, že chceš jet až nyní, můžeš se ještě přihlásit 🙂

Sraz: 16:30 na nádraží Sokolnice-Telnice

Návrat: 15:21 tamtéž

S Sebou: 1x jízdenku na 5 zón, 1x jízdenku na 3 zóny (610, 100, 101), spacák, karimatku, ešus, baterku, menší batůžek nebo vak na menší výlet, láhev na pití, teplé oblečení (v klubovně může být zima), bavlnku, spínací špendlík, 2x rouška a uzavíratelný sáček na ni, jídlo na pátek (večeři), místo v batohu na společné jídlo, 300 Kč, pláštěnku, KPZ, skautský kroj a šátek, stezku/ nováčka, psací potřeby a blok, přezuvky, dobrou a přátelskou náladu, další věci dle tvého uvážení.

*jízdenku na 5 zón potřebujeme kvůli delšímu času v Brně

Přihlášení: