Fotky – Výprava do Žebětína a okolí

FOTKY ZDE

Menší příběh

První den jsme dojeli do Žebětína, a šli jsme podle mapy až do klubovny, kde jsme se najedli, zahráli si nějaké hry, a vyspali se na další den. Další den jsme si přivstali, rozcvičili jsme se, najedli odešli na obchůzku okolí, celkem jsme našlapali 15 km. Po cestě jsme navštívili spoustu super míst a odlovili pár kešek. Ke svačině jsme měli chleba s pomazánkovým máslem. Do klubovny jsme se vrátili kolem 15 hodin odpoledne, a odpočívali jsme po dlouhé cestě. Potom jsme si zahráli další hry a naučili se plést z bavlnky. Večer jsme poseděli u táboráku, po kterém následovala noční vlajkovaná na blízkém poli. Po vlajkované jsme už šli všichni spát. Poslední den jsme měli na snídani buchty s mákem, po snídani jsme šli uklidit tábořiště a klubovnu, sbalit se, naobědvat a pomaličku se s klubovnou rozloučit. Cesta zpět utekla rychle, autobusem a tramvají na Hlavní nádraží a potom rovnou do Sokolnic a Újezda.