Registrace členů střediska 2021 – pokyny, informace

Výše ročního členského příspěvku pro člena skautského střediska Tumulus Újezd u Brna činí pro rok 2021:

500,- Kč / osoba

(sleva pro sourozence: každé další dítě z rodiny 400,- Kč / os.)

Poplatek, prosíme, uhraďte nejpozději 27.1.2020, a to převodem na účet č. 244666546/0300, do zprávy pro příjemce napište celé jméno člena (členů) pro identifikaci platby.

Zde naleznete dopis od vůdce našeho střediska k letošním registracím pro členy a jejich rodiče (najdete brzy i v e-mailových schránkách). E-mailem by vám – rodičům mladších členů – měl přijít i vzkaz od starosty Junáka, Josého, který najdete i zde.

Nováčky a ty, co zatím nikdy neodevzdávali vyplněnou přihlášku, prosíme o zaslání přihlášky co nejdříve. Přihláška je ke stažení zde (příp. pro dospělé zde).

Děkujeme za spolupráci. V případě nejasností, komplikací, dotazů apod. kontaktujte některého z vedoucích, vůdců či rádců o podrobnosti či pro asistenci. 🙂

(Pakliže vám nepřišel žádný ze zmíněných e-mailů, zkontrolujte, prosím, svou složku pro hromadné zprávy či pro spamy, nebo se nám ozvěte. Děkujeme.)