Pozvánky na akce

Závod vlčat a světlušek 22 (Žatčany)

Informace pro družinu Opic – Žatčany (foto je z poslední schůzky – stavba voru)

• Kdy: v sobotu 7.května (za týden)
  • Sraz: Žatčany – zastávka náves v 6:45 hod.
  • Plánovaný návrat: 19:45
  • S sebou: skautský šátek (máš -li), jídlo a pití, kapesní nůž, 100 kč
  • Kam: Do Ivančic na skautský závod vlčat a světlušek
  • Proč: Cíl závodu vyzkoušet si schopnost poradit si v situacích potřebných pro život v dnešním světě.
  • Co: Jednou za dva roky se sjíždí skauti ve věku 8 – 11 let, aby porovnaly své schopnosti a dovednosti.
  • Disciplíny závodu: znalost první pomoc, znalost dopravních značek, manuální zručnost, fyzická zdatnost, logické myšlení, schopnost řešit problémové situace, schopnost vyhledávat informace, schopnost komunikovat, pobyt v přírodě, kuchařská dovednost, schopnost orientace, vztah k vlasti a skautingu a volná disciplína.
  • Prosím o potvrzení účasti: tel: 735 528 343 – ve tvaru „závod“ + „jméno, příjemní“
  • Kontakt: Petr Lízal – AG 735 528 343

Přihlášeni:

• Oliver Tuček
  • Patrik Brada
  • Andrej B.
  • Daniel

Aktualizace 6.5. v 11.00:

Nepřihlásí se-li se alespoň 5 osob, nemůžeme se účastnit závodu (možná nám dovolí alespoň nesoutěžně), případně můžeme vyrazit na výlet. Tak či tak, ráno na zastávce. 😅🙃

Od pořadatele:

Milé světlušky a vlčata,
přijeďte v sobotu 7. 5. 2022 prozkoumat zákoutí Ivančic opředená tajemnými pověstmi a možná
získáte část z pokladu zakladatele tohoto královského města zemana Ivana. O poklad a postup do
krajského kola v Jevišovicích mohou bojovat pouze 5 až 8 členné družiny se svým doprovodem.
❖ základna závodu: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ev. č. 1202, Ivančice; GPS:
49.1001031N, 16.3825072E (dále jen hala)
❖ doprava: cestování autobusem nebo vlakem je nutné předem nahlásit na patřičná místa; auta
lze zaparkovat před halou nebo po celém městě zdarma
❖ registrace družstev: 8:00 – 9:00 hodin vestibul haly
❖ slavnostní nástup družin: 9:15 hodin před halou
❖ stanoviště budou otevřené: 10-15 hodin (každé družstvo začne na přiděleném stanovišti, dále
se pohybují dle vlastního rozhodnutí)
❖ trasa závodu: cca 3 km centrem Ivančic a okolí haly, v mapě bude vyznačeno všech 10
stanovišť (průvodce může používat mapy.cz v mobilu)
❖ návrat do haly nejpozději do 15:45 hodin
❖ vyhodnocení: 16:30 hodin před halou
❖ účastnický poplatek: 100 Kč/družinu (platba hotově při registraci nebo do 30.4.2022 na BÚ:
2601539131/2010 a do poznámky uvést jméno družiny a střediska)

Co s sebou budete potřebovat?
• DRUŽINA
*doprovod nejlépe staršího 18 let (odpovídá za svou družinu během celého závodu
včetně volného času a musí ji bezpečně dovést na stanoviště) s funkčním
mobilním telefonem (nejlépe chytrý)