Aktuality Nezařazené Pozvánky na akce

Halloween ve strašidelném lese

Milá světluško/ milé vlče,
srdečně tě zveme na tradiční skautský Halloween. Letošní párty strávíme na návštěvě ve strašidelném lese, kde potkáme spoustu různých lesních, možná i strašidelných, bytostí. Přijď tedy v takovém převleku, který si myslíš že se do takového strašidelného lesa bude hodit. (například: skřítek, hejkal, čarodějnice, jezinka, trol, upír, nebo třeba nějaké děsivé zvířátko).

Kdy se sejdeme: 4.11.2022 v 18:00

Kde se sejdeme: na orlovně v Žatčanech. (adresa: Žatčany 152, GPS: 49.0886494N, 16.7306350E )

Co si vzít sebou:

• věci na spaní (karimatka, spacák, pyžamo, nejoblíbenější plyšák, kartáček a pasta)
  • na sebe strašidelný kostým (na konci večera vyhlásíme tři nejpovedenější)
  • tématickou dobrotu na ochutnání pro ostatní (nenoste prosím koupené brambůrky a křupky, opravdu víc oceníme něco domácího na čem se budeš podílet, večeře i snídaně bude zajištěna)
  • 200Kč na vstupenku do lesa (cena obsahuje pronájem prostor, jídlo, pití a materiál na program)

Kdy budeme končit: 5.11.2022 v 9:00

SVOU ÚČAST PROSÍM NAHLAŠ, NEJPOZDĚJI DO 3.11. ABY JSME VĚDĚLI KOLIK KOUPIT JÍDLA…!!
STAČÍ SMS SUŠENCE NA TELEFON 606 785 456. DĚKUJEME 🙂

Skauti a skautky jsou též zváni, jen program je chystán primárně pro vlčata a světlušky. Pokud jsi starší a budeš chtít přijít, ozvy se Sušence a domluvíte se, zda přijdeš jako účastník, nebo budeš i pomáhat s přípravou.