Pozvánky na akce

Víkend v lese 2 (16.-18.6)

Výprava je určená pro dvě družiny vlčat: Zubrů (Újezd u Brna) a Opic (Žatčany).

Nazdar!

Vyrazíme 16-18. června společně na výlet, čekají nás úžasná místa kolem Řikonína a skvělí skautští kamarádi. Jen ti, kteří mají chuť a odvahu, se mohou vydat na cestu s námi. Půjdeme kam nás srdce potáhne, není předem nic určené na pevno. Především si však užijeme táboření. Spát budeme tam, kde uznáme za vhodné. Nemáme v plánu nikam spěchat. Budeme si užívat společnost a objevovat nová dobrodružství.

Nezapomeň se připravit na výpravu plnou výzev a dobrodružství, budeš potřebovat: 200 Kč na jízdné a jídlo, + 50 Kč rezerva(zvlášť), karimatku, spacák, lžíci-nůž-vidličku, láhve s vodou – 2 litry, oblečení (na cestu, do spacáku), pláštěnku, baterku/čelovku, toaletní papír, nebrat zbytečnosti, svačinu na pátek, velký batoh – žádné věci v rukou, na družinové schůzce se domluvíme kdo bude brát stan.

Pojeď s námi objevovat tajemná místa a tvořit příběhy, které budou vyprávěny ještě dlouho potom!

• Sraz v pátek: Autobusová zastávka Žatčany Náves – 16:45 AG, Vlakové nádraží Újezd u Brna – 16:55 Filip*
  • Návrat v neděli: Autobusová zastávka Žatčany Náves – 15:34, Vlakové nádraží Újezd u Brna – 15:26
    • Přihlašování přes SMS na tel. čísle ve tvaru: EX Jméno a příjmení
  • Vedoucí výpravy: Agent Petr Lízal – 735 528 343
  • Vedoucí Zubrů: Filip Životský

(*Filip dorazí za námi na tábořiště až večer, po skautském sněmu, ale na srazu Filip bude.)

Těšíme se na tebe, AG a Filip

Přihlášení:

Opice

1. Jindra Trkan
  2. Olík Tuček (stan 2)
  3. Tomas Hosnedl
  4. David Kubát
  5. Matous Podesva
  6. Filip Švehl
  7. Ondřej Švehl
  8. AG Petr Lízal (plachta)
  9. Filip Životský (stan 5)