1. oddíl (skautky, skauti) Pozvánky na akce

Intercamp 2024 v Polsku

1. ODDÍL TUMULUS ÚJEZD U BRNA ZVE SVÉ ČLENY NA MEZINÁRODNÍ AKCI DO POLSKA – INTERCAMP 2024

Kdy? –  17.-20.5.2024

Kdo? – Členové 1. oddílu ve věku 14-17 let.

Kde? – Świeradów-Zdrój v Polsku

Přihlašování do 26.11.2023 na emailové adrese: matyasmartin0@gmail.com

Více informací po přihlášení na mailu.

Počet míst je omezený!

Odhadovaná celková cena akce i s rezervou: 2500kč (Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, jídlo, věci na program, pojištění, rezervu)

!!!!V době konání akce je nutné mít platný cestovní doklad – pas/občanský průkaz!!!!

Co nás čeká a nemine?

Cesta vlakem/autobusem na tábořiště za hranice Česka. Stovky skautů z celé České Republiky a tisíce dalších z celé evropy se kterými bude na místě připravený program a hry. Akce začne v pátek odpoledne zahajovacím ceremoniálem. Budeme si připravovat jídlo na vlastních vařičích a bydlet ve vlastních stanech. Ochutnáme jídla cizích zemí, zjistíme co je u nich zvykem a budeme mít možnost si něco vyrobit či nakouknout do muzea. Během večerů bude možnost se zůčastnit táboráků nebo si zatrsat na diskotéce. V neděli bude možnost zůčastnit se bohoslužby. Akce bude ukončena pondělním dopolednem ukončovacím ceremoniálem.

Co je vlastně Intercamp?

Intercamp je každoroční evropské setkání skautek a skautů z sedmi organizací, které jsou členy Intercamp Committee. Patříme do ní my, Polsko, Německo, Nizozemsko, Belgie, Francie a evropské oddíly BSA. Střídáme se v pořadatelství už od roku 1967. Intercamp může být skvělou první zkušeností s velkou mezinárodní skautskou akcí!

Více info v následujících odkazech:

Co je to Intercamp? – Zpravodajství skaut

Předběžné info o Intercampu 2024 – Zpravodajství skaut

Intercamp – Wikipedia

Intercamp – Facebook – Český kontingent

V případě jakýchkoliv dotazů se mě neváhejte kontaktovat na mail nebo pomocí SMS na tel. číslo: +420608642615.

Na všechny se těší Martin z Papoušků

Přihlášení: