Pozvánky na akce

Pátrací hra, která tě chytne.

Čeká na tebe silný příběh, indicie, hádanky, rébusy, akce, adrenalin, stres, nepohoda, zážitky a horolezecký výstup.

Kdy:  18-19.2.2017
Kam: Do Kuřimi
Co: Hra, která prověří tvé schopnosti i osobnost.
Pro koho: Především pro skauty/tky a pro 3 starší vlčata / světlušky.
Co s sebou: Teplé oblečení, pití, batoh, spacák, peníze – cca 150kč dle věku a potřeb, zápalky či zapalovač, nůž, KPZ, jsi-li účastník, dostaneš i jídlo. Žádné další věci nejsou potřeba. Do družiny potřebujete lékárničku, mobil a od nás dostanete nouzové světlice, vysílačku a mapu.

Sraz v sobotu ve vlaku S2 odjezd vlaku z Újezd u Brna v 10:03 hod.
Návrat v neděli kolem poledne.  (Plánováno v 11:30 v Újezdě.) (Nejpozději ve 13:30 – nebo ti co půjdou do kostela.)
Jedno pravidlo hry – Co není zakázáno, je povoleno!
Doporučuji se na výpravu dobře vyspat, hra bude fyzicky i psychicky velice náročná.
Chceš-li se zúčastnit, napiš na agent@skaut.cz
(Bez předem nahlášené účasti není možnost se zúčastnit.)

Nové informace:

S sebou: plavky a ručník (aquapark), boty na lezení – tenisky (menší velikosti bot tam příliš k zapůčení nejsou)
Tohle si zapiš nebo pamatuj:

10:03 18.2. Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Zóna Linka
Újezd u Brna >    10:03   610 Vlak S2
Brno hl. n. 10:26    10:53   100 Vlak S3 – směr Tišnov
Kuřim 11:18    11:19   310
Jak se kupuje jízdenka? Dobrý den, chtěl bych jízdneku pro X osob z Újezda u Brna do Kuřim….. děkuji…

Jeden komentář